Jestem bardzo wdzięczna Tobie, Moniko, za Twoje prowadzenie. To nie jest współpraca oparta na sztywnej diecie i licznych zakazach. Monika uczy zdrowego podejścia do jedzenia i pokazuje, jak komponować posiłki.
Dzięki Jej wiedzy mam więcej energii, na dłużej czuję sytość i po prostu lepiej się czuję.
Moniko, nareszcie mam pięknie i zdrowo na talerzu. Płakać mi się chciało na ten widok. Wcześniej jadłam szybko, byle jak.
Dziękuję, że dzięki Tobie dostrzegłam wartość tego, jak jem, co jem i w jakich ilościach jem.
Wzięłam sobie do serca to, co mówisz i przekazujesz i widzę, że przynosi to realne efekty.