Podejmij wyzwanie!Zacznij żyć zdrowo!

Przeczytaj dlaczego połączenie systematycznego treningu ze zdrową dietą da Ci najlepsze efekty w odchudzaniu i lepszym samopoczuciu. 🤔

Wiemy, że zależy Ci nie tylko na pięknym ciele, ale także na zdrowej skórze, pięknych włosach, na pozbyciu się cellulitu… na to wszystko ogromny wpływ ma właśnie dieta i bez niej sam trening nie przyniesie zamierzonych efektów.

Dieta musi być dostosowana do Twojego życia. Każdy człowiek funkcjonuje na co dzień inaczej, dlatego Twoje zapotrzebowanie kaloryczne w naszym programie będzie określane indywidualnie. 🍆🌽🥗

Trening powinien być ułożony pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Możesz wybrać redukcję masy, podtrzymanie wagi, lub uzyskanie lepszego samopoczucia. Który z tych celów będzie Twoim priorytetem ?

Postaw na zdrowy ruch i świadome odżywianie. Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

‼️Nie czekaj zacznij razem z nami już 20 maja swój 6 tygodniowy program treningowy z poradami dietetycznymi.

Wybierz jeden z 3 wariantów.
👉 Trening przed południem 2 razy w tygodniu : wtorek godz. 10.00 trening obwodowy i czwartek godz. 10.00 Pilates
👉Trening po południu 2 razy w tygodniu: poniedziałek godz. 18.30 Vinyasa Power Joga i środa godz. 20.00 Trening obwodowy
👉 Możesz też stworzyć swoją kombinację 2 treningów tygodniowo z dostępnych powyżej dni i godzin, tak, żeby dostosować je do Swojego trybu życia.

Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do zamkniętej grupy z poradami dietetycznymi , dzięki której nauczysz się jak robić zakupy i jak przygotowywać posiłki smacznie i zdrowo. Co najważniejsze dzięki pracy w grupie poczujesz większą mobilizację do działania.

Cena za 6 tygodniowy pakiet wynosi 240zł 🤩

W razie jakichkolwiek pytań ➡️ pisz e- mail: w_ctr@wp.pl tel .609950017
W czwartek 16 maja o godzinie 20.00 spotkanie wprowadzające , zapraszamy wszystkich zainteresowanych , adres Szczęsne 34 B Klub Hortus. Spotkanie wprowadzające jest bezpłatne.