NOWOŚĆ W OFERCIE! Refleksoterapia stóp

Refleksologia jest holistyczną (traktująca człowieka jako jedność duszy, ciała
i umysłu) metodą terapii znaną już w starożytnych Chinach oraz Egipcie. Jest to terapia bezpieczna i niezwykle skuteczna. Przywraca równowagę w organizmie poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, twarzy, uszach, głowie czy dłoniach, które posiadają połączenie ze wszystkimi organami, częściami ciała i gruczołami.

Refleksologiczny masaż stóp jest dobrym środkiem profilaktycznym u dzieci
i dorosłych, działa przeciwbólowo (np. przy ząbkowaniu) oraz pomaga w leczeniu alergii, trądziku młodzieńczego, astmy, migren, depresji, stanów lękowych, bezsenności, bólów menstruacyjnych, cyst na piersiach i jajnikach, reumatyzmu, bólów mięśni, dolegliwości pęcherza moczowego, nerek, cellulitu, przeziębień, problemów z trawieniem, prostatą, rwą kulszową, kręgosłupem, zaburzeniami wzroku oraz wielu innych dolegliwości.

Refleksoterapia stóp jest niezwykle skuteczną formą zabiegu leczniczego jaki
i relaksującego. Jest to terapia meridianowa, energetyczna, stymulująca meridiany (kanały energetyczne na których zlokalizowane są punkty akupunkturowe), które znajdują się na stopach i przebiegają przez całe ciało zaopatrując wszystkie organy wewnętrzne w energię.

 

Efekty zabiegu:

CENNIK:

Zabiegi prowadzi Sylwia Nachaj, wizyty można umawiać pod numerem telefonu: 601863361