Dzień Kobiet w Fundacji Hortus

„…NAUCZYŁAM SIĘ DOCENIAĆ KAŻDY DZIEŃ KIEDY STAŁAM SIĘ DOJRZAŁĄ KOBIETĄ.
A STAŁAM SIĘ NIĄ KIEDY ZACZĘŁAM SAMA SOBIE WYZNACZAĆ CELE, A NIE PRZYJMOWAĆ BIERNIE CO PRZYNIESIE LOS…”

KIERUJĄC SIĘ POWYŻSZĄ SENTENCJĄ POMYŚLMY O SOBIE W TYM JEDYNYM DNIU W ROKU, DNIU KOBIET… Z TEJ OKAZJI FUNDACJA HORTUS SERDECZNIE ZAPRASZA NA JEDNODNIOWE WARSZTATY POŚWIĘCONE TYLKO I WYŁĄCZNIE KOBIETOM, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 9.03.2019 R.
HARMONOGRAM SPOTKANIA:

 SPOTYKAMY SIĘ O GODZINIE 12:00. MIEJSCE SPOTKANIA SZCZĘSNE 34B (MAGICZNE MIEJSCE BARDZO BLISKO OLSZTYNA JEDYNE 2 km OD GRANIC MIASTA, W KTÓRYM KAŻDA Z NAS ZNAJDZIE CHWILĘ WYTCHNIENIA I ODERWIE SIĘ OD CODZIENNEJ TRUDNEJ RZECZYWISTOŚCI)
 OBOWIĄZUJE WYGODNY STRÓJ SPORTOWY
 SPOTKANIE ROZPOCZNIEMY WYKŁADEM Z GRAŻYNĄ KULKĄ - PSYCHOLOGIEM, COACHEM, TRENEREM ROZWOJU OSOBISTEGO, KONSULTANTEM PSYCHOBIOLOGII. TEMATYKA PANELU DOTYCZYŁA BĘDZIE KOBIET I POSZUKIWANIA EMOCJONALNYCH PRZYCZYN PROBLEMÓW Z ODNALEZIENIEM SIEBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH I ZROZUMIENIEM MECHANIZMÓW KTÓRE KIERUJĄ NASZYM ŻYCIEM…”Od wielu lat towarzyszę ludziom w drodze do zdrowia, pomagam im dotrzeć do emocji i przekonań, które programują ich dolegliwości, ból, nieudane związki, pracę. W swoim gabinecie, na warsztatach pracuję w nurcie zintegrowanego podejścia do rozwoju człowieka” Grażyna Kulka

 PO WYKŁADZIE PRZEWIDZIANE LOSOWANIE NAGRÓD W POSTACI ZABIEGU REFLEKSOTERAPII STÓP I ZABIEG PIELĘGNACJI STÓP POŁĄCZONEGO ZE STYLIZACJĄ PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ
 NASTĘPNIE MINI WARSZTATY Z TRENINGU DNA MIEDNICY „CENTRUM KOBIECEGO DOWODZENIA”
 ABY TROCHĘ ROZRUSZAĆ CIAŁO KOLEJNYM PUNKTEM PROGRAMU BĘDZIE WSPÓLNA PRAKTYKA VINIASY JOGI „POCZUJ FLOW SWOJEGO CIAŁA” ZAKOŃCZONA JOGĄ TWARZY „PIĘKNA BEZ SKALPELA”
 NA ZAKOŃCZENIE JEŻELI STARCZY NAM CZASU I CHĘCI PROPONUJEMY MAŁE SZALEŃSTWA POD SUFITEM W HAMAKACH DO AERIAL JOGI „POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI CZYLI JAK TO BYŁO NA TRZEPAKU”.
W TRAKCIE CAŁEGO SPOTKANIA ZAPEWNIAMY KAWĘ, HERBATĘ I SŁODKI POCZĘSTUNEK. SPOTKANIE ZAKOŃCZYMY WSPÓLNĄ BABSKĄ POSIADÓWKĄ Z LAMPKĄ WINA
I PRZEKĄSKAMI DLATEGO ZACHĘCAMY DO ZORGANIZOWANIA SOBIE TRANSPORTU „W TĘ
I Z POWROTEM” 🙂 😉
KOSZT UDZIAŁU W WARSZTATACH 120 ZŁ
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca decyduje wcześniejsza wpłata pełnej kwoty do 28 lutego. Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

Dane do przelewu:
Fundacja Hortus Szczęsne 34B 10-687 Olsztyn
mbank: 27 1140 2004 0000 3002 7827 8812
W tytule proszę wpisać: Dzień kobiet, Imię i Nazwisko oraz email kontaktowy.